Par FASCINO FURNITURE

Andris-Šusts-īpašnieks-fascino

Andris Šusts

īpašnieks

Nevainojama kvalitāte, kas balstīta uz zināšanām un pieredzi.

Andris mēbeļu industrijā strādā jau vairāk kā 30 gadus, sākot kā māceklis Rīgas Mēbeļu Kombinātā līdz pat sava uzņēmuma SIA Šusts dibināšanai 2001. gadā.

Šobrīd Andris ne tikai vada uzņēmumu, bet arī pats piedalās mēbeļu izgatavošanā un darbinieku apmācībā. Mēbeļu izgatavošana ir Andra sirdslieta.

Andris uzskata, ka galvenā individuāli pasūtītu mēbeļu priekšrocība attiecībā pret masu produkciju ir iespēja pielāgoties telpai un izgatavot mēbeles pēc precīza izmēra.  Otrkārt tā ir kvalitāte un mēbeļu ilgmūžība, jo individuāli izgatavojot mēbeles tiek piedomāts pie katras detaļas, klienta vajadzībām un prasībām.

Fascino Furniture (SIA Šusts) ir 2001. gadā Rīgā dibināts mēbeļu ražošanas uzņēmums.

Mēs izgatavojam unikālas mīkstās mēbeles pēc individuāla dizaina un izmēriem, katru detaļu saskaņojot ar klientu.  Mēs piedāvājam viesistabas un guļamistabas mēbeles, kā arī mēbeles sabiedriskām telpām. Mums rūp kvalitāte, nevis kvantitāte, tāpēc mēbeļu izgatavošanā izmantojam kvalitatīvus materiālus – bērza saplāksni, koku, kvalitatīvu furnitūru, mēbeļu audumus un dabīgo ādu. Mēs pievēršam lielu uzmanību arī šo materiālu apstrādei, lai gala produkts atbilstu augstākajiem standartiem. Materiālu, formu, izmēru un krāsu dažādība dod unikālu iespēju izvēlēties mēbeļu komplektu, kas lieliski atbilst klienta gaumei, prasībām un iespējām.